VREUGDE EN VERDRIET IN ONZE PAROCHIE

***Op zondag 4 feb. is in onze parochiekerk gedoopt: Joes de Ridder,  zoon van Job en Michelle de Ridder-Buskermolen.

Kleinzoon van onze  organist Jeroen Buskermolen. Joes werd gedoopt door hun oom Leen v.d. Bergen, die ook het huwelijk van Job en Michelle in onze kerk heeft voltrokken. Joes woont met zijn ouders in Noordwijkerhout. Wij wensen hun veel geluk en dat zij hun liefde aan hun zoon mogen doorgeven.

***8 Februari overleed Lien Versteeg-van der Linden. Zij woonde aan de Saturnusstraat en werd 86 jaar oud. Lien heeft in haar leven altijd geprobeerd de zonzijde te zien, al zal dat niet altijd gemakkelijk zijn geweest. Ze trouwde met haar liefde Jozef en woonden aanvankelijk in een woonwagen aan de Kudelstaartseweg. Ze was een vrouw die altijd de handen uit de mouwen stak en bereid was anderen te helpen. Heel veel tijd en liefde heeft ze gegeven aan de verzorging van een van haar kinderen die met een handicap werd geboren. Toen het gezin uit Kudelstaart verhuisde naar de Saturnusstraat kon de garage daar worden omgebouwd tot aanpaste kamer voor Petra. Maar ook voor de andere kinderen stond Lien altijd klaar om te koken en meteen maar even de was te vouwen en meer. Als je bij Lien op bezoek kwam, werd er meteen thee gezet en ondertussen rolden de verhalen over de kinderen en kleinkinderen over haar lippen. Groot was haar verdriet toen Jozef ziek werd en overleed, maar haar veerkracht was enorm. Ze kwam een aantal jaren bij de kerk-koffieochtend, waar ze ook altijd hielp bij de koffie. Regelmatig ging Lien naar het Zuiden van het land om haar daar wonende dochter te bezoeken en te helpen. Opnieuw kwam de dood op haar pad toen dochter Petra overleed. Lien kwam weer overeind, maar opnieuw moest zij afscheid nemen van gezinsleden die stierven. Het verdriet dat op haar pad kwam, heeft haar geloof in een trouwe God niet aangetast. Ze geloofde vast en zeker dat zij haar geliefden terug zou zien. Dat grote vertrouwen van haar mag ook ons helpen haar nu in Gods hands te weten. Lien is na de uitvaart in onze kerk gecremeerd. We wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe bij het gemis van hun lieve moeder en oma.